x

Düğün Konsept

Hayatınızın en özel gecelerinden biri olan düğünlerinizde klasik merasimlerden sıkıldıysanız ve artık size özel daha farklı şeyler istiyorsanız tam adresinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Mert Organizasyon olarak en güzel geceniz için farklı konseptler ve temalar oluşturuyoruz. Bunların arasından istediğinizi seçmek veya tamamen daha orijinal bir fikir ile gelmek size kalmıştır. İzmir Düğün Konsepti olarak ; Siz hayal edin ve bizler de sizin için hayallerinizi gerçekleştirelim. Bu konuda son derece deneyimli olan ekibimiz ile düğün gecenizde her şeyin mükemmel olması ve herhangi bir aksilik yaşanmaması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Son yıllarda bilindiği gibi klasik temalara sahip düğünler çok fazla tercih edilmemekte ve insanlar artık bu tarz düğünlerden çok daha fazlasını istemektedir. Bizlerde bu amaç ile evlenen çiftlere özel yeni konseptler geliştirmeye çalışıyor ve o gecenin hem eğlenceli hem de istenildiği gibi özel geçmesi için çalışıyoruz. Dekorasyondan süslemelere ve genel olarak konsepte tercih edilen fikirlere kadar her anlamda en iyi düzenlemeleri yapıyoruz. Sizlerde düğününüzün en iyi ve en özel biçimde geçmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmektir. Son trendlere uygun, akılda kalıcı ve herkesin memnun kalacağı düğün konseptleri oluşturuyoruz.

2019 Yılı Düğün Konseptleri

Bu yıl bitmeden evlenmeyi düşünenler için 2019 yılında nelerin trend ve düğünlerde kullanıldığından bahsetmek istiyoruz. Böylece sizlerinde kafasında yeni şeyler oluşabilir ve bu sizin için iyi bir yol gösterici olabilir.2019 ve sonrasında düğün konseptlerinde bizleri neler bekliyor bundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Bu yıl düğün konseptlerinde özellikle mercan gibi canlı ve eğlenceli renkler
  • Arka fonlarda geometrik desenlerin kullanılması
  • Bakır ürünler ve aksesuarlar
  • Şeffaf tasarımlı ürünler özellikle davetiyelerde ve masalarda kullanılan vazolarda kristaller ve camlar son derece trend
  • Masa örtüsü olarak kadifeyi tercih etmek
  • Masalarda kullanılmak üzere kişiye özel tasarlanan isimlikler
  • Işıklandırmada çeşitlilik ve mekânın duvarlarında oluşturulan videolar ve desenler
  • Son olarak led tabelalar bu yıl son derece popüler olan ürünlerdir ve bu popülerliği düğün konseptlerine de yansımıştır.

Ürün Resimleri

Yorum yaz