x

Kurumsal

Mert Organizasyon, düğün organizasyonlarını sıradanlaştıran süsleme ve basit çözümler yerine, her çiftin hayalindeki özel düğünü yaratmayı hedefliyor. Profesyonel yaklaşımıyla her organizasyonu tüm detayları planlayarak gerçekleştiriyor.

Hayalinizdeki organizasyon, Mert Organizasyon ile tanıştığınız anda başlıyor. Tüm organizasyon her adımda uzmanlar tarafından takip ediliyor.

Yer seçiminden dekorasyona, profesyonel video ve fotoğraf çekiminden ses sistemine, ışık ve müzik sistemlerinden gelinlik tasarımına, kuaförden balayına, orkestradan DJ tercihlerine, makyözden retro arabalara, güne başlangıçtan after party ve balayı paketlerine kadar aklınıza gelebilecek her ayrıntı sizinle birlikte düzenleniyor. Zaman planlaması titizlikle yapılırken, hiçbir detayın atlanmadığı unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

Şık ve estetik öneriler, farklı alternatiflerle mutlu günleri kusursuzlaştırmak için çalışan Organization Türkiye, rezervasyon takipleri, konaklamaların ayarlanması gibi hizmetlerle organizasyonunuzu eksiksiz hale getiriyor. Tüm bu heyecan dolu süreç, sonunda mutluluk ve gururla hatırlayacağınız anılara dönüşüyor.

Disiplinli iş anlayışı, aktif ve profesyonel kişiliğiyle Organization Türkiye markasını yaratan Ali Demir’nin başarısının en büyük sırrı her organizasyonda yenilenen güven… Organization Türkiye’in en önemli referanslarıysa hayalleri gerçekleşen Gelin ve Damatları…

Tarihimiz

Ali DEMİR liderliğinde yüzlerce muhteşem düğün ve organizasyona imza atan İzmir merkezli Mert Organizasyon 25 yıllık tecrübe ve kişiye özel tasarımlarla kusursuz hizmet veriyor.

Misyonumuz

Organizasyon ve etkinlik sektöründe müşteri ihtiyaçlarına uygun, ileri teknoloji kullanarak her türlü organizasyon ihtiyacına kaliteli ve değeri yüksek projeler üretmek…

Vizyonumuz

Güleryüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek açılış, düğün, davet gibi birçok organizasyon konusunda yıllarca hizmet vermek.

Mert Organizasyon