x

 

Ürün Bilgileri

İster Evde ya da Mekanda yapacağınız Söz ORGANİZASYONU, Nişan ORGANİZASYONU, DÜĞÜN yada doğum günü organizasyonu İHTİYACINIZ SİZİN YADA BİR YAKININIZ İÇİN MUTLAKA olacaktır. GÜNÜMÜZ ŞARTLARI BUNU MÜMKÜN KILMAKTADIR.
Bu tür etkinliklerde en mantıklı ve ekonomik olan ürün kiralama hizmetidir..çünkü her etkinlik değişiklik gösterdiği için ürün çeşitlemesi ve ihtiyaçlarda değişmektedir. Örnek vermek gerekirse, yapacağınız bir düğün için masalar, sandalyeler, şamdanlar çiçekler, kumaş ve örtüler vs. gibi bir çok maliyet karşınıza çıkacaktır. bitti mi hayır bitmez, ya zaman meselesi, ya da yapacağınız etkinliğe yetişmezse ürünler. moral ve motivasyon bozukluğu peki sonra tüm bu ürünleri ne yapacaksınız gerekli olmayacaktır. bunlar sadece birkaçı daha daha daha bir sürü sorunlar ile mutlaka karşılaşılacaktır.
tüm bunları satın almak hiç de mantıklı değildir .tam da biz burada hizmetlerimizi geliştirip size bu imkanı en iyi ve uygun maliyetler ile adresinize getirip sizin adınıza organizasyonu ve uyumu sağlıyoruz. Töreniniz de hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırız. Kişiye, VE KONSEMPTE UYGUN Özel Tasarımlarımız, Değişen Renk ve Ürün Çeşitlerimiz, , İhtiyacınız olan Tüm ekipmanlarımız ile Fark yaratarak Göz kamaştıracak ve Rahatlamanın keyfini çıkarmanız için elimizden tüm gayreti gösteriyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirmeden önce birlikte karar veriyoruz. Ve planlama yapıyoruz .Tarih ve saat, mekan seçimi, ürün çeşitleri, çiçek renkleri, müzik fotoğraf ve kamera çekimi hediyelikler, pasta ve sunulacak ikramlıklar yani ihtiyaç duyulan her şeyi planlayıp sizin yükünüzü alıp size daha fazla misafirlerinize vakit kalmasını sağlıyoruz. size de bu anın tadını çıkarmak kalıyor

Bunun için profesyonel destek almak en karlı olanıdır.

Organizasyonlar için Yuvarlak, dikdörtgen, banke, kokteyl, bistro, leylek, bar masa çeşitleri hizmeti alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Resimleri

Yorum yaz